گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش

شرکت تکین سگال البرز به دلیل کیفیت مناسب قطعات استفاده شده در دستگاه اذان گو الصلاه هرگونه خرابی دستگاه را تا یک سال ضمانت می نماید و طبق ضمانت نامه ای که بین فروشنده و خریدار بسته می شود شرکت موظف است در صورت بروز هرگونه خرابی و ایراد تا مدت یکسال سریعا نسبت یه تعویض دستگاه اقدام نماید.

هزینه ایاب و ذهاب دستگاه برای گارانتی بر عهده شرکت می باشد و در صورت مشاهده هر گونه ایراد در سیستم اذان گو شما فقط کافیست به شرکت اطلاع دهید تا شرکت نسبت به تعویض آن اقدام نماید.

پس از اتمام مدت گارانتی هم شما مطمئن باشید که دستگاه خود به خود خراب نخواهد شد و حداقل کارکرد ده ساله را می توانید از دستگاه انتظار داشته باشید. چنانچه دستگاه پس از یکسال دچار مشکل شد شما فقط کافیست دستگاه را به شرکت ارسال نمایید تا شرکت نسبت به حل مشکل آن اقدام نماید که در این صورت هزینه ایاب و ذهاب بر عهده مشتری خواهد بود و چنانچه ایراد دستگاه با تعویض قطعه حل شود هزینه قطعه جدید نیز بر عهده مشتری خواهد بود ولی شرکت به هیچ عنوان هزینه تعمیر از شما نخواهد گرفت.

ما به شما اطمینان می دهیم که پس از یکسال هم دستگاه شما مثل روز اول سالم و سلامت به مدت ده سال به کار خود ادامه خواهد داد.

برای ارتقای نرم افزار داخلی دستگاه (جهت اضافه شدن امکانات بیشتر) می توانید با شرکت در تماس باشید و به صورت رایگان از مزایای ارتقای دستگاه استفاده نمایید.

۱۳۹۶/۱۲/۸ ۲۲:۲۵:۱۰